Dodano: 6.06.2013r. przez: m.smejda Kategoria: Rozrywka

Flesz: nowy klub na Piotrkowskiej

m.smejda

Autor
638 wiadomości
12 czerwca na muzyczno-tanecznej mapie Łodzi pojawi się nowy klub. W przyszłą środę, pod adresem Piotrkowska 90, otworzy się klub Flesz.

Na wielkie otwarcie zaproszeni zostali goście znani z pierwszych stron gazet i debiutujący artyści. Inauguracji działalności klubu towarzyszyć będzie koncert uczestniczek programu X-Factor, który rozpocznie cykl imprez pod hasłem ?Trendy & Music?.

"Trendy & Music" to wydarzenia, które w założeniu mają łączyć artystów oraz mecenasów sztuki, wykonawców i biznesmenów inwestujących w talenty. Wyłącznym promotorem cyklu imprez "Trendy & Music" jest FLESZ ? Fashion Club, jedyny jak dotąd klub w Polsce, który wychodzi naprzeciw potrzebom polskim talentom muzycznym w zaistnieniu, promocji i nawiązaniu kontaktów z potencjalnymi inwestorami ? mecenasami sztuki.

W ramach pierwszej imprezy ?Trendy & Music? we FLESZ-u pojawią się: Maja Hyży, Marta Ławska i duet Aicha&Asteya.

Co prawa, 12 czerwca nie jest dniem, w którym klub odwiedzić będą mogli wszyscy - tego wieczoru na imprezę wejdą jedynie goście z zaproszeniem. Ale już w najbliższy po tym terminie weekend (14.-15.06) klub otwarty będzie dla wszystkich łodzian.

Wszelkie nowinki śledzić możecie na oficjalnym facebookowym profilu klubu.
Tagi: impreza, klub Flesz, Piotrkowska
A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...
captcha
  • Tekst