Dodano: 10.07.2012r. przez: S.Porczynski Kategoria: Rozrywka

Ladies Night w Cinema City [KONKURS]

S.Porczynski

Autor
29 wiadomości
Koniec świata już za 3 tygodnie? Panika, strach czy raczej szaleństwo i spróbowanie wszystkiego co do tej pory wydawało się niedostępne?! Drogie Panie, zarezerwujcie czwartkowy wieczór w kalendarzu ? zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night. Tym razem ?chwytamy chwilę? razem z praktykami od najlepszych uciech w salonach wellness & spa, najmodniejszymi klubami i restauracjami. Święto kobiet rozpocznie się już 12 lipca, o godzinie 19:30 w 18 kinach Cinema City w całej Polsce. Zapowiada się prawdziwa uczta dla ciała i ducha.
 
Lipcowa odsłona Ladies Night upłynie pod hasłem ? Chwytaj chwilę, ciesz się życiem! Na uczestniczki ? oprócz prezentów od partnerów wydarzenia, którymi są: BLOW, KFC oraz Skoda ? czekają również ciekawe porady z zakresu urody, pielęgnacji i relaksu. Zapowiada się wieczór pełen przyjemności i rozpieszczania. Święto kobiet z Cinema City już 12 lipca!
 
Spotkanie zakończy przedpremierowy pokaz filmu ?Przyjaciel do końca świata?. Czołowy komik Hollywood Steve Carell i przepiękna Keira Knightley zadbają o dobry humor wszystkich uczestniczek Ladies Night. Podróż życia warta każdego grzechu z pewnością rozbawi do łez!
 
?Kobiety pokochały comiesięczne spotkania z Cinema City! Wakacyjne Ladies Night rozpieści wszystkie Panie. Nie zabraknie porad ekspertów, upominków oraz tradycyjnie już ? przedpremierowego pokazu filmowego. Ciepła komedia ?Przyjaciel do końca świata? opowiada o tym, że należy chwytać każdą wolną chwilę i do tego samego namawiamy panie, które nas odwiedzą. Chwytamy chwilę z Cinema City!? ? zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.
 
Prawdziwe święto kobiet już 12 lipca o godz. 19.30 w Cinema City!

Więcej informacji na http://www.cinema-city.pl

UWAGA! KONKURS!
Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na pokaz filmu ?Przyjaciel do końca świata? 12.07 w Cinema City o 19.30.
Aby wygrać podwójne zaproszenie wystarczy klika kliknięć:
1. Udostępnij ten artykuł na swoim Facebook'owym profilu.
2. Wyślij nam na adres redakcja[at]halolodz.pl maila w którym uzasadnisz, dlaczego to właśnie Tobie mamy przyznać podwójne zaproszenie. W tytule wpisz "Ladies Night".
Zgłoszenia można wysyłać w środę 11.07 do 23.59. Rozstrzygnięcie konkursu w czwartek 12.07 rano. 
Tagi: Cinema City, film, kino, kobieta, konkursy w Łodzi, Manufaktura
A co Ty o tym sądzisz? Napisz jakie jest Twoje zdanie...
captcha
  • Tekst